Головна Право Понад тисячу повідомлень опрацювала поліція Львівщини минулої доби

Понад тисячу повідомлень опрацювала поліція Львівщини минулої доби

За минулу добу, 3 квітня, на оперативну лінію 102 надійшло 1006 повідомлень від громадян. Усі вони опрацьовані – правоохоронці виїжджали на виклики та надавали необхідну допомогу.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.

”40-ий день незламності: ситуація щодо захисту правопорядку та дотримання законності на Львівщині контрольована. Поліцейські Львівщини продовжують забезпечувати правопорядок у режимі 24/7. Спільно з співробітниками інших правоохоронних структур, нацгвардійцями та бійцями територіальної оборони в посиленому режимі патрулюють вулиці Львова та інших населених пунктів області”, – зазначили у відділі комунікації.

Також правоохоронці надають допомогу вимушеним переселенцям, проводять спільні заходи для забезпечення правопорядку, протидії воєнним загрозам, недопущенню мародерства, несуть службу на усіх блокпостах – перевіряють документи в громадян та, у випадку необхідності, транспортні засоби.

”Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги. Коли чуєте сирену, зберігайте спокій та йдіть в укриття. Будьте відповідальні за своє життя та життя близьких!”, – закликають поліцейські.