Головна Право 85 день війни – безпекова ситуація на Львівщині контрольована

85 день війни – безпекова ситуація на Львівщині контрольована

Поліцейські дякують громадянам за пильність, співпрацю та нагадують: якщо ви помітили підозрілих осіб чи транспортний засіб або виявили потенційно вибухонебезпечний предмет, телефонуйте на оперативну лінію 102. 

Від початку російської агресії поліцейські Львівщини спільно з представниками інших служб та громадських формувань патрулюють вулиці Львова та інших населених пунктів області, чергують на блокпостах, займаються профілактикою правопорушень, а також розкривають злочини та надають громадянам весь спектр поліцейських послуг.

Оператори служби цілодобово приймають повідомлення від громадян. За минулу добу, 18 травня, таких повідомлень надійшло 1426 – усі вони опрацьовані. Правоохоронці виїжджали на виклики та надавали мешканцям допомогу.

Також нагадуємо – дотримуйтесь правил воєнного стану, комендантської години та не ігноруйте сигнали оповіщення. У випадку прильоту ворожих ракет не розповсюджуйте фото та відеоматеріали про це у соціальних мережах – така інформація допомагає російським загарбникам. Будьте відповідальними.

Тримаймо стрій! Разом до Перемоги!

Слава Україні!

Відділ комунікації поліції Львівської області