Головна Право Бійці зведеного загону правоохоронців Львівщини в порядку ротації повернулись із зони проведення...

Бійці зведеного загону правоохоронців Львівщини в порядку ротації повернулись із зони проведення ООС

Сьогодні, 20 липня, вдома поліцейських зустрічали начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Василь Віконський, товариші по службі, рідні та близькі.

«Мені дуже приємно бачити в строю усіх, хто виїжджав на цю ротацію. Хочу, перш за все, подякувати вам за виконання поставлених завдань, повну викладку і за слова вдячності на вашу адресу від керівництва ООС та поліції Донецької області. Ви молодці. Мені надзвичайно приємно служити разом з такими бійцями, як ви, котрі доводять, що Львівщина має потужних синів, які виконують поставлені перед ними завдання, забезпечують порядок і цим дають можливість людям на мирних територіях жити повноцінним життям. Залишайтесь завжди такими ж впевненими у сьогоднішньому дні та будьте впевнені у дні завтрашньому. Слава Україні!»,- звернувся до правоохоронців Василь Віконський.

Очільник поліції Львівщини вручив бійцям зведеного загону відзнаки Міністерства внутрішніх справ України та Подяки «за сумлінне виконання службових обов’язків із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії у зоні проведення Операції об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей».

До складу зведеного загону поліцейських Львівщини входять бійці батальйону патрульної служби поліції спеціального призначення «Львів», співробітники служб та підрозділів поліції Львівщини, а також Управління патрульної поліції Львівської області.

Відділ комунікації поліції Львівської області