Головна Право Депутат Буської райради від ВО “Свобода” просить правоохоронців перевірити законність вирубки дерев

Депутат Буської райради від ВО “Свобода” просить правоохоронців перевірити законність вирубки дерев

Депутат Буської районної ради від ВО «Свобода» Богдан Гринишин написав депутатське звернення до начальника Буського РВ ГУМВС України у Львівській області підполковнику Шевцову В.С., щоб правоохоронці здійснили перевірку законності вирубки дерев на території Буського лісгоспу.

Зокрема, у зверненні йдеться:
«Як відомо, 26 березня в Буській районній раді з моєї ініціативи було створено тимчасову контрольну комісію для перевірки стану вирубки лісів у районі та дотримання законності в галузі лісопереробки суб'єктами господарювання всіх форм власності за період 2011–2015 рр.  Поштовхом до створення комісії стали численні скарги громадян на масову вирубку лісів, спалювання деревини тощо.

До мене надійшла інформація від громадян про спалювання вирубаних дерев на території Соколянського лісництва з метою отримання деревного вугілля. Відбувся виїзд на місце, щоб пересвідчитися у правдивості інформації та проведення фотозйомки об’єкту. Зокрема, на території Соколянського лісництва виявлено шість бочок для спалювання вирубаних дерев і велику кількість заготовленої деревини.
За результатами обстеження звертаюся до Вас щодо перевірки цих фактів та вжиття належних заходів. Зокрема, прошу перевірити викладені факти та повідомити мені: 
–  чи законною є вирубка і заготівля лісового матеріалу; 
– чи законною є підприємницька діяльність на зазначеному об’єкті, 
– на чиєму балансі перебуває устаткування; 
– чи дотримані вимоги природоохоронного законодавства.
Додаю фотоматеріали із місця обстеження.
З повагою Богдан Гринишин».

 Фото надані прес-службою 
Буської РО ВО "Свобода"