Головна Коротко Львівська залізниця дослухалась до своїх пасажирів

Львівська залізниця дослухалась до своїх пасажирів

Після численних скарг пасажирів Львівської залізниці, публікацій на сайті Буського порталу та звернення Буської районної ради до начальника Львівської залізниці Богдана Піха про знущання над пасажирами, які щоденно їздять у переповнених вагонах електропоїздів до Львова і у зворотному напрямку,  начальник служби приміських пасажирських перевезень В.Вороний попросив вибачення за тимчасові незручності. Він запевнив, що при відновленні належного та ритмічного постачання рух повноскладових поїздів на дільницях Львів-Здолбунів та Львів-Тернопіль буде відновлено.

   Як уже повідомили журналістів Буського порталу самі пасажири, після Великодніх свят приміські поїзди курсують вже не у складі 6 вагонів, а – 8. 
  Тож, будемо надіятися, що керівництво Львівської залізниці все-таки дослухалося до своїх пасажирів та допомогло вирішити проблему.
  Нагадаємо, що пасажири через переповнені вагони електропоїздів до Львова і у зворотному напрямку, навіть планували перекрити залізничну колію.
 На фото: лист-відповідь від начальника служби приміських пасажирських перевезень В.Вороний голові Буської районної ради В.Замрозу.