Головна Право На Львівщині поліцейські-психологи долучились до акції протии насильства

На Львівщині поліцейські-психологи долучились до акції протии насильства

Від початку кампанії «16 днів активізму протии насильтства» співробітники Психологічної служби поліції Львівщини проводять додаткові заняття з правоохоронцями на тему протидії домашнього насильства, насильства за ознакою статі, торгівлі людьми та забезпечення прав і свобод громадян.

При роботі з поліцейськими основну увагу психологи приділяють вивченню психологічних ознак кривдників та їх жертв, руйнують стереотипи та розвінчують міфи про домашнє насильство, розробляють алгоритми надання першої психологічної допомоги потерпілим на місці події, а також способи їх психологічнохї стабілізації.

«Ми розробили буклети відповідної тематики, розміщуємо їх у територіальних підрозділах поліції Львівщини так, щоб ними могли скористатись як самі поліцейські, так і відвідувачі. Також ми намагаємось всіляко покращувати координацію і співпрацю поліції та громадських організацій у протидії та запобіганні домашньому насильству, а також для надання своєчасної практичної допомоги жертвам», – зазначив начальник Психологічної служби поліції Львівщини Олександр Ковбич.

Домашнє насильство – це не норма!

 

Відділ комунікації поліції Львівської області