Головна Право На Львівщині судитимуть ще трьох «ухилянтів», які намагалися втекти за кордон з...

На Львівщині судитимуть ще трьох «ухилянтів», які намагалися втекти за кордон з підробленими документами

Максимальне покарання, передбачене за підроблення та використання завідомо підробленого документа, – до двох років обмеження волі.

Як встановили правоохоронці, зловмисники, 40-річний житель Полтавської області, 37-річний мешканець міста Одеса та 42-річний киянин, самостійно підробили посвідчення військовозобов’язаного, внісши до них недостовірні відомості щодо визнання непридатними до військової служби з виключенням з військового обліку.

У подальшому чоловіки пред’явили підроблені документ у пункті пропуску «Краківець» з метою безперешкодного перетину кордону.

Дізнавачі Яворівського районного відділу поліції, за процесуального керівництва Яворівської окружної прокуратури, повідомили усім трьом зловмисникам про підозру у вчиненні кримінальних проступків, передбачених ч.1 та ч.4 ст.358 (Підроблення та використанні завідомо підробленого документа) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкціями статей – обмеження волі на строк до двох років.

Досудові розслідування звершені, обвинувальні акти скеровані на розгляд суду.

Нагадаємо, що Указом Президента України № 64/2022 від 24.02.2022 у країні введено воєнний стан та розпочато мобілізацію до Збройних Сил України із встановленням обмежень щодо виїзду за межі України громадян чоловічої статі віком від 18 до 60 років.

 

Відділ комунікації поліції Львівської області