Головна Право На Львівщині за добу знищено 2 боєприпаси часів ІІ Світової війни

На Львівщині за добу знищено 2 боєприпаси часів ІІ Світової війни

4 серпня піротехнічною групою ДСНС України вилучено та знищено встановленим порядком 32 боєприпаси часів ІІ Світової війни:

11 артилерійських снарядів калібру 75 мм, 19 артилерійських снарядів калібру 50 мм та авіаційну бомбу, які були виявлені під час збирання грибів в лісі на відстані 3 км від житлових будинків та 1 км від сільськоїдороги с. Білий Камінь Золочівського району;
76 мм бронебійний снаряд виявлений в с. Плугів Золочівського району, під час збирання грибів. Боєприпас знаходився на відстані 1,5 км від житлових будинків та 1,5 км від автодороги (Львів-Тернопіль).
Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує, що боєприпаси часів ІІ Світової війни, незважаючи на розміри та значний вік, вкрай небезпечні.
Рятувальники закликають громадян бути вкрай обережними у разі виявлення подібних предметів. Знайшовши боєприпас, ні в якому разі не торкайтеся його та не підпускайте до нього людей. Про знахідку необхідно терміново повідомити місцеві органи влади або Службу порятунку за номером «101».