Головна Цікаво Як купити свою першу інвестиційну нерухомість?

Як купити свою першу інвестиційну нерухомість?

Чи підходить вам інвестиційна нерухомість?

Купівля нерухомості для здачі в оренду – заняття не для людей зі слабкими нервами. Вам потрібно не тільки враховувати іпотеку і експлуатаційні витрати, а й думати про орендарів, які можуть або зробити, або розорити ваші інвестиції. Зазвичай володіння орендної нерухомістю пов’язане з великим ризиком, ніж інвестування у фондовий ринок.

Зрештою, якщо вам попадуться погані орендарі, які не платять вчасно орендну плату, ваші доходи не просто зменшаться – вони взагалі не будуть існувати. Звичайно, фондовий ринок може приносити лише 4-5% річних, але ви можете розраховувати на це з певною часткою впевненості. З інвестиційною нерухомістю ви йдете на велику авантюру.

Спочатку отримайте попереднє схвалення

Одна з найбільших помилок, яку допускають покупці житла будь-якого типу, – це пошук нерухомості до отримання фінансування. Припустимо, після декількох місяців пошуків ви знаходите ідеальну орендовану нерухомість і вирішуєте наприклад купити квартиру Ірпінь. Але на той час, коли ви отримаєте попереднє схвалення на іпотеку, будинок вже буде проданий іншому покупцеві. Отримайте попереднє схвалення зараз, і у вас буде можливість укласти вигідну угоду в будь-який момент.

Інша проблема пошуку до отримання попереднього схвалення полягає в тому, що ви не знаєте, на яку суму ви можете претендувати. Буде дуже неприємно, якщо ви будете розглядати будинку в одному ціновому діапазоні, а потім з’ясується, що ви претендуєте на меншу суму. Отримання попереднього схвалення дозволить вам прийняти зважене рішення про інвестиційну нерухомість, яку ви плануєте купити.

Агентські кредити для інвестиційної нерухомості

Для інвестиційної нерухомості ви, швидше за все, скористаєтеся агентськими кредитом, що означає, що кредит буде забезпечений банком. У більшості випадків ви не зможете отримати кредит для інвестиційної нерухомості. Винятком можуть бути випадки, коли ви купуєте нерухомість, що складається з декількох одиниць, і плануєте жити в одній з них, а решта здавати в оренду. Якщо ви плануєте піти цим шляхом, вам слід почати з розмови з експертом по житловому кредитуванню.

Чому клієнт повинен отримати іпотечний кредит на інвестиційну нерухомість?

Якщо у вас є кошти, щоб оплатити інвестиційну нерухомість готівкою, отримання іпотечного кредиту все одно може мати сенс у вашій ситуації, особливо якщо ви плануєте придбати кілька об’єктів інвестиційної нерухомості. Припустимо, у вас є 100 000 доларів, які лежать в банку.

Ваш перший варіант – купити квартиру за готівку за $ 100 000. Хоча ви отримаєте більший грошовий потік від такої інвестиції, це зв’яже всі ваші гроші в одному місці.

Якщо ж ви отримаєте кредит з 20% -ним початковим внеском, то на решту $ 80. 000 ви зможете придбати ще один або два будинки або квартири за тією ж ціною. Хоча ваш негайний грошовий потік менше, в довгостроковій перспективі ці доходи будуть рости, особливо в міру зростання орендної плати та виплати іпотеки. Ви нарощуєте активи більш швидкими темпами, коли використовуєте іпотеку замість готівки.