Головна Право На Львівщині судитимуть організаторів мережі підпільних гуралень

На Львівщині судитимуть організаторів мережі підпільних гуралень

Працівники Управління захисту економіки у Львівській області, обласної поліції та військової прокуратури встановили організаторів, місцезнаходження цехів та «перевалочних  баз». Правоохоронці  не допустили надходження у продаж алкогольної продукції сумнівної якості на суму в понад 1 000 000  гривень.

Троє мешканців Львівщини віком 24, 27 та 46 років організували свій «бізнес»  бізнес у Жовківському і Самбірському районах та у місті Львові.

Як з’ясувалося, фальсифікована алкогольна продукція невеликими партіями реалізовувалась у низці торгових закладів на території Львівщини. Для маркування пляшок з горілкою використовувалися підроблені марки акцизного податку України.

Під час санкціонованих обшуків оперативники Управління захисту економіки у Львівській області та слідчі обласної поліції   вилучили понад 3 тонни спирту і спиртовмісної суміші, майже тисячу пляшок готового фальсифікату, обладнання для його розливу та понад 80 тисяч гривень, отриманих від злочинного промислу. Загалом попереджено надходження у продаж сумнівного алкоголю на суму, яка перевищує 1 000 000 гривень.

Організаторам підпільних гуралень повідомлено про підозру у скоєнні злочинів за ч.3 ст.28 (вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією) та  ч.1,2 ст.204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів)  Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, яке загрожує зловмисникам, – штраф   від   трьох   тисяч   до  десяти  тисяч  неоподатковуваних   мінімумів   доходів  громадян

Обвинувальний акт скеровано на розгляд в суд.

Відділ комунікації поліції Львівської області,

за матеріалами Управління захисту економіки у Львівській області