Головна Право На Львівщині невідомі обмалювали фасад селищної ради

На Львівщині невідомі обмалювали фасад селищної ради

Сьогодні уранці мешканці Красного Буського району, які проходили біля Красненської селищної ради, здивовано поглядали на надписи біля входу у приміщення. Невідомі розмалювали стіни, залишивши гнівний надпис для однієї із працівниць Красненської селищної ради.

   За словами селищного голови Красного Миколи Чучмана, такі дії вандалів можна пов’язати з професійною діяльністю працівника ради. Жінка більше 40 років працює військовим обліковцем, в обов’язки якої входить розносити селищем повістки призовникам. Так було і нещодавно, а на минулих вихідних ще й відбувався рейд працівників військового комісаріату щодо призовників, які ухиляються від строкової служби. Як припускає селищний голова, напевно саме це стало причиною пошкодження адмінбудівлі, раніше лише були вивішені плакати.
  «На стіні будівлі Красненської селищної ради біля входу невідомі залишили надписи фарбою чорного кольору, – коментує ситуацію начальник Буського відділення поліції Кам’янка-Бузького ВП ГУНП у Львівській області Василь Шевцов. – Інших дій до працівниці селищної ради, яку була згадано у дописі на стіні, до неї не було вчинено. Погроз ні по телефону, ні в усній формі не було раніше. Зараз ми маємо 24 годин для розслідування, після чого стане відомо, чи відкриватимемо кримінальне провадження»
/Буський медіа портал/
Фото із соцмереж