Головна Право Наш спокій берегтимуть міліціонери і цивільні

Наш спокій берегтимуть міліціонери і цивільні

"Буська міліція – з народом" – саме з таких слів розпочалася зустріч з очільником Буського районного відділу міліції Романом ПАВЛЮКОМ: "Ми є державним органом, основний обов'язок якого – захищати і відстоювати законні інтереси, права і свободу наших громадян. Ми не за політиків, а за свій народ. Хочу нагадати, що кожен з громадян, який поступає на службу в органи внутрішніх справ, дає присягу на вірність народу України, повторюю – на вірність народу України".

Також він запевнив, що буські правоохоронці працюють у повному штатному режимі, виконують свої функціональні обов'язки з дотримання громадського порядку. І ніхто нікого на придушення народного мирного протистояння не посилав і не посилає.

На питання, чи будуть буські міліціонери співпрацювати з громадським формуваннями, відповів, що так, і висловив подяку за допомогу та розуміння свідомих громадян, котрі долучаються до охорони правопорядку.

Депутат міської ради, ветеран МВС Оксана Михайлюк, котра у той час завітала у райвідділ саме у справі громадських формувань, зазначила: "Рішенням Буської міської сесії сформована громадська організація з охорони правопорядку у Буську, яку очолює депутат міськради Богдан Пасічник, у ній – 85 осіб, серед них і колишні працівники міліції.

Відрадно, що виявили бажання вступити в цю організацію і воїни-афганці, котрі проживають на території Буська. Сьогодні розроблений чіткий графік патрулювання. Сформовано дві групи на місто. У кожній із них по одному правоохоронцю. Для більшої ефективності та зручності групи мають в своєму розпорядженні два автомобілі. Одна автівка – від органів внутрішніх справ, друга – членів громадського формування. Користуючись нагодою, хочу наголосити, що в ході патрулювання особлива увага приділяється графіку роботи магазинів, які продають спиртні напої.

Щодо вступу в громадське формування, необхідно написати у міську раду заяву, подати копію паспорта та 2 фотокартки. Таке ж формування діє і при Красненській селищній раді і вже створюються при всіх сільських радах."

До речі, у світлі недавніх подій, коли екс-регіонал Володимир Сисун стріляв з травматичної зброї у 18-літнього юнака в Олеську, то Роман Павлюк зазначив,

що п.Сисун також є членом громадського формування (до речі, в м.Буськ), яке, згідно статуту, дозволяє носіння травматичної зброї, правда, в даному випадку він використав її не за призначенням. Тому на зборах підніматиметься питання про його виключення.

Для охорони правопорядку загалом в районі при Буській районній раді створюється ще й загін самооборони, основним завданням якого буде запобігання мародерству, провокацій, недопущення протиправних дій в районі.

На завершення начальник Буського районного відділу міліції Роман Павлюк наголосив, що претензії від населення щодо роботи правоохоронних органів були, є і будуть, особливо від тих, які мають конфлікти із законом, порушують правопорядок, але міліція таким людям потурати не буде.

Інна ПАЛАМАР