Головна Право Незареєстрована зброя вистрілить

Незареєстрована зброя вистрілить

Незареєстрована зброя в руках громадян є не тільки прямим порушенням закону, вона рано чи пізно вистрілить, ставши предметом злочину, особливо у теперішній неспокійний військовий час.

Все частіше з'являються повідомлення про те, як навіть з зони АТО перевозили бойову зброю до нас, на Львівщину. А згадаймо, як нещодавно невідомі зловмисники з гранатомета влучили в будинок міського голови А. Садового.

Є ймовірність того, що і на нашій території можуть перебувати терористи, які спробують вчиняти тут безлади, залякуючи громадян. Тому мусимо бути особливо пильними. Задля найшвидшої стабілізації ситуації в країні вся незареєстрована зброя має бути добровільно здана. Громадяни, які добровільно здають зброю, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності, а зброя, яка дозволена до реєстрації, а це мисливська та газова, може бути за їх бажанням зареєстрована у власність в установленому порядку.

З питань добровільної здачі зброї звертайтеся у службу дозвільної системи райвідділу міліції. А якщо маєте інформацію про нелегальну зброю, незаконне її зберігання та використання, повідомте до міліції чи СБУ.