Головна Право Поліцейські Львівщини передали дітям, котрі залишились без батьківської опіки, подарунки від Святого...

Поліцейські Львівщини передали дітям, котрі залишились без батьківської опіки, подарунки від Святого Миколая

Сьогодні, 18 грудня, повноважні представники улюбленого святого усіх дітей – співробітники поліції Львівщини на чолі з начальником Управління превентивної діяльності капітаном поліції Василем Семенюком, відвідали вихованців Роздільського дитячого будинку-інтернату та Притулку для дітей служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації – передали їм солодощі та інші подарунки. 

Для дітей, позбавлених батьківської опіки, цей візит став справжнім святом – очікуваним, приємним та світлим – вони щиро раділи подарункам та не приховували свого захоплення від спілкування з гостями.

Як встановили правоохоронці, усі дітки впродовж року були чемними, старанними та вихованими, чим заслужили подарунки від Святого Миколая.

«Ми бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів у навчанні і я сподіваюсь, що ми зустрічатимемось частіше. Ми хочемо бачити вас усміхненими, веселими та щасливими», – привітали дітей поліцейські під час невеличкої театралізованої вистави, підготовленої власними силами.

 «Ой хто, хто, Миколая любить», - поліцейські Львівщини передали дітям, котрі залишились без батьківської опіки, подарунки від Святого Миколая

У Роздільському дитячому будинку-інтернаті виховуються більше вісімдесяти дітей з особливими потребами, позбавлених батьківського піклування, а також діти-сироти та діти з малозабезпечених, неблагополучних сімей.

 «Ой хто, хто, Миколая любить», - поліцейські Львівщини передали дітям, котрі залишились без батьківської опіки, подарунки від Святого Миколая

У Притулку для дітей служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації діти віком від 3 до 18 років отримують умови для проживання, стаціонарний догляд та соціальну адаптацію. Минулого року між Головним управлінням Національної поліції у Львівській області та Притулком був підписаний Меморандум про співпрацю, що передбачає проведення для вихованців закладу уроків правознавства, проведення різноманітних конкурсів, вікторин та інших цікавих заходів.

Відділ комунікації поліції Львівської області