Головна Право Під час перевірки транспортних засобів на Львівщині виявили ще одного нелегального перевізника

Під час перевірки транспортних засобів на Львівщині виявили ще одного нелегального перевізника

Послуги з перевезення пасажирів надавали за напрямом Львів-Пустомити-Дрогобич.

Днями відбулась перевірка перевізників Львівщини на дотримання вимог транспортного законодавства, під час надання послуг з перевезення пасажирів.

Під час перевірки виявили порушення законодавства України на транспортних засобах, що надавали послуги із перевезення пасажирів за напрямом Львів-Пустомити-Дрогобич, а саме неофіційно працевлаштовані водії підприємства «ЕКСПРЕС-ТАКСІ-2020». Цей перевізник здійснює перевезення пасажирів в режимі регулярного автобусного сполучення під виглядом надання послуг з перевезення в режимі таксі.

«Нелегальні перевезення означають відсутність безпеки проїзду пасажирів, адже вони не є застрахованими, водії таких маршрутів не проходить медичного огляду, а транспортний засіб – технічного, що суттєво впливає на безпеку проїзду. Також нелегальні перевезення – це недоотримання коштів бюджетом та пенсійним фондом за рахунок несплачених податків та соціальних внесків. Водії, які працюють без ліцензій, або ж отримують її на нетривалі перевезення, а займаються протилежним, нестимуть відповідальність відповідно до закону», – зазначив директор департаменту дорожнього господарства ЛОВА Орест Шуліковський.

До перевірок залучили працівників департаменту дорожнього господарства ЛОВА, управління патрульної поліції у Львівській області, Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці та відділу державного нагляду (контролю) у Львівській області Державної служби України з безпеки на транспорті.

Департамент дорожнього господарства закликає жителів області користуватись послугами легальних перевізників, бути пильними та не дозволяти іншим наражати Вас на небезпеку!