Головна Право Правоохоронці Львівщини закликають громадян купувати лише чиповані ялинки

Правоохоронці Львівщини закликають громадян купувати лише чиповані ялинки

А також  нагадують: за незаконну порубку та перевезення хвойних дерев передбачена кримінальна відповідальність.

Поліцейські Львівщини спільно із співробітниками Управління патрульної поліції Львівської області, а також працівниками обласної Держекоінспекції  та Держлісохорони проводять рейди у місцях продажу новорічних ялинок для контролю дотримання правил торгівлі новорічними ялинками у Львові та інших населених пунктах області.

Нагадаємо: Майже півсотні незаконно зрубаних ялинок вилучили поліцейські на Львівщині

Так, під час проведення превентивних заходів у передноворічний період поліцейські Львівщини вилучили 118 незаконно зрізаних хвойних дерев. На реалізаторів складено адміністративні протоколи.

Правоохоронці Львівщини закликають громадян купувати лише чиповані ялинки

Крім того, правоохоронці спільно із співробітниками Держлісохорони проводять комплексні рейди для охорони лісових насаджень та запобігання незаконних порубок хвойних дерев, а також перевіряють документи на право перевезення зрізаних ялинок. Незаконно зрубані дерева, а також транспорт, якими їх перевозять, правоохоронці вилучають, а зловмисників, причетних до незаконних порубок та перевезень хвойних дерев, притягують до передбаченої законодавством кримінальної відповідальності.

Правоохоронці Львівщини закликають мешканців купувати лише законно зрізані ялинки, придбані у спеціально визначених для торгівлі місцях. Усі дерева мають бути чипованими, а реалізатори повинні мати відповідні документи на продукцію.

Відділ комунікації поліції Львівської області