Головна Право Чи приживеться новий очільник Буського райвідділу міліції?

Чи приживеться новий очільник Буського райвідділу міліції?

У четвер, 3 липня, головний міліціонер Львівщини Дмитро Загарія представив колективу, очільникам району, громаді Бущини та ЗМІ нового тимчасово виконуючого обов'язки начальника Буського райвідділу міліції. Це майор міліції ДИНДЕРИС Тарас Ярославович, який до цього працював на посаді начальника кримінальної міліції Франківського райвідділу міста Львова.

Забігаючи наперед, зазначимо, що громадськість Буського району, зокрема ГО " Майдан", мала дещо інше бачення щодо призначення нового очільника Буського райвідділу міліції. Тому Дмитро Загарія, як досвідчений керівник, представлення почав з аргументів: "Кандидатури, запропоновані громадою, у процесі перевірки і цей процес ще тривае. Враховуючи ситуацію, яка склалася на території Львівщини з приводу призначень силовиків, вирішено, що керівники райвідділів повинні бути не місцевими, без прив'язки до громади, задля об'єктивного, реального бачення ситуації на місцях". Також він зазначив, що Тарас Ярославович тимчасово виконуючий обов'язки. Мовляв, приживеться -добре, а ні, то буде інший, адже сьогодні головне – відновити довіру громадян, яких правоохоронні органи покликані охороняти і захищати.

Щодо самого призначення, то майор міліції Тарас Диндерис хоч і молодий керівник, та досвідчений. У свої 34 за плечима має Львівський інститут внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ, службу у відділенні карного розшуку Шевченківського райвідділу Львівського міського управління, у групі розкриття злочинів, пов'язаних із застосуванням зброї та вибухових речовин відділу боротьби з груповими злочинними проявами, відділі боротьби з майновими злочинами та крадіжками автотранспорту, у секторі боротьби з незаконним обігом наркотиків. Працював на посаді начальника кримінальної міліції Франківського райвідділу Львівського міського управління ГУ МВС України у Львівській області.

Також варто зазначити, що окрім нового підходу до призначення силовиків у нашій області є і нове бачення взаємодії із громадськістю. Йдеться про відкрите спілкування через соціальні мережі.

"Кожен начальник райвідділку повинен мати свою сторінку на Facebook, куди у будь-який час можна звернутися. Люди, які бажають порядку, – перші наші помічники. Міліцію потрібно вивести із тіні" – наголосив Дмитро Загарія. До слова, головний міліціонер області давно створив власний акаунт у Face-book. Правда, в онлайні є не так часто, але на запитання відповідає.

Ірина ГАЄВСЬКА