Головна Право ВДАІ з обслуговування Буського району ГУМВС України у Львівській області проводить заходи...

ВДАІ з обслуговування Буського району ГУМВС України у Львівській області проводить заходи під умовною назвою “Документ”

У випадку пред'явлення учасниками дорожнього руху працівникам Державтоінспекції візитних карток керівництва Департаменту ДАІ, ГУМВС, УМВС та УДАІ, різного роду талонів, спеціальних перепусток, посвідчень, дозволів тощо, що містять прохання сприяти працівникам ДАІ в безперешкодному їх пересуванні автотранспортом по території держави, про надання їм допомоги, а також з метою недопущення уникнення відповідальності за порушення Правила дорожнього руху, проводяться такі цільові профілактичні заходи. Відтак контролюється обов'язкове документування правопорушень, скоєних учасниками дорожнього руху, які пред'явили працівникам ДАІ вищевказані документи.

«Мобільний телефон»

Також проводять заходи під умовною назвою "Мобільний телефон" з виявлення й документування порушень водіями автотранспорту вимог підпункту д) пункту 2.9 правил дорожнього руху в частині користування під час руху засобами зв'язку, не обладнаними технічними пристроями, що дозволяють вести перемови без допомоги рук.

Ярослав ДЕРЕШ, інспектор з технічного нагляду ВДАІ з обслуговування Буського району ГУМВС України у Львівській області, капітан міліції