Головна Право У Буському районі виявлено діяльність незаконного “підприємства”

У Буському районі виявлено діяльність незаконного “підприємства”

Жахливий сморід, джерело розповсюдження інфекцій – такі наслідки діяльності “підприємства” у селі Грабова. Про це повідомляє Буське радіо.

Нещодавно жителі села Грабова звернулися до голови Буської РДА Петра Мороза із проханням вжити заходів і припинити роботу цеху з виготовлення кісткової муки, який більше 2-ох років функціонує  у їхньому селі.
Як стало відомо, підприємство ТзОВ “Рівне Агроторг” у нашому районі не зареєстровано. Приміщення орендують у жителя району. Також відомо, що дозволу на провадження такої діяльності попередня сільська влада не давала, проте і не перешкоджала.Зображення (14)
Звернення жителів Грабової розглядали вчора на засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, яке провів голова РДА Петро Мороз.
Завідувач сектору з питань цивільного захисту Генадій Булавенко проінформував, що створена оперативна група виїжджала на цей об’єкт 4 рази. Лише 8 лютого за участю депутатів сільради і громади села вдалось потрапити на територію цього підприємства.IMG_5293
Те, що побачили і відчули – жахнуло! У цеху виявили лінію подрібнення і сушіння відходів тваринного походження. Четверо працівників виконували роботу у нелюдських умовах: сморід тваринних відходів і повна антисанітарія!  Працівники цеху не змогли надати комісії жодних дозвільних документів, документів на технологічне обладнання, сировину (постачальника) та готову продукцію Діяльність проводиться без відповідного експлуатаційного дозволу від ветеринарної служби.
Комісія зійшлася на висновку, що дане підприємство не може продовжувати роботу з переробки продукції тваринного походження. Контролюючим органам рекомендовано притягнути до відповідальності осіб, які винні в порушенні природоохоронного та санітарно –епідеміологічного законодавства, а будь-яке виробництво, яке несе потенційну загрозу здоров’ю людей та довкіллю має погоджуватись із місцевою владою.