Головна Право В області триває Місячник безпеки дорожнього руху

В області триває Місячник безпеки дорожнього руху

У межах Місячника безпеки дорожнього руху Львівська ОДА спільно з патрульною поліцією міста Львова, Управлінням Укртрансбезпеки у Львівській області проводять рейдові позапланові перевірки.

Зокрема 5 травня, на автовокзалі «Північний» (АС-2 Львів) здійснили контроль роботи перевізників, а саме: на дотримання графіків руху, технічного стану транспортних засобів, наявність дозвільних документів тощо.

«На Львівщині було прийнято рішення провести Місячник безпеки дорожнього руху, у межах якого ми спільно з працівниками Укртрансбезпеки та патрульної поліції здійснюємо профілактичні заходи, які покликані не допустити та зменшити аварійність на дорогах, а також посилити контроль над пасажирськими перевезеннями у Львівській області», – зазначив начальник управління транспорту та зв’язку департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Тарас Оприск.

Зазначимо, що такі рейди у Львівській області проводять систематично.

«Упродовж всього місяця ми у посиленому режимі контролюватимемо транспортні підприємства, які здійснюють пасажирські перевезення на території Львівської області», – додав Тарас Оприск.

«Ми перевірили 10 автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів. За результатами цих перевірок виявили 6 порушень, про що склали відповідні акти. Зокрема, це порушення технічного стану, неукомплектування транспортних засобів і також відсутність дозвільних документів для здійснення певного виду перевезень», – розповів завідувач сектору контролю та нагляду за безпекою на транспорті Управління Укртрансбезпеки у Львівській області Роман Бойко.

Львівська обласна державна адміністрація закликає мешканців та гостей дотримуватися правил дорожнього руху та бути обережними під час керування автомобілем.

Нагадаємо, що департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації створив серію соціальних роликів “Безпека на дорозі”.

Героєм третьої серії ролику став учасник АТО Микола Маланич. Воїн АТО наголошує: “Де б я не був, я завжди пам’ятаю – мене чекають вдома”. Відтак, закликає мешканців Львівщини закликає не перевищувати швидкості на автошляхах.

Додамо, героєм першого ролику став Тарас Стадницький. Актор закликав водіїв пристібати пасок безпеки у авто.

Героєм другого – народний артист України Федір Стригун, який акцентував увагу на переході на дороги на “зелене” світло.