Головна Право Вибори на Львівщині – поліцейські готові забезпечити правопорядок

Вибори на Львівщині – поліцейські готові забезпечити правопорядок

31 жовтня на Львівщині відбудуться позачергові та проміжні місцеві вибори у Новокалинівську міську раду, Комарнівську міську раду, Розвадівську сільську раду, Шегинську сільську раду та Судововишнянську міську раду. 

Правоохоронці Львівщини забезпечують дотримання законності та публічного порядку, охорону виборчої документації, а також оперативно реагують на порушення виборчого законодавства під час виборчого процесу.

Ситуаційний центр Головного управління Національної поліції у Львівській області працює у посиленому режимі. Створено спеціальну робочу групу до складу якої увійшли співробітники Ситуаційного центру, Управління превентивної діяльності, слідчі, оперативники та співробітники інших служб поліції Львівщини.

Поліцейські закликають громадян дотримуватись публічного порядку та карантинних обмежень, не порушувати виборче законодавство. У випадку, якщо ви стали очевидцем скоєння правопорушення – звертайтесь до правоохоронців або повідомляйте про це на оперативну лінію 102. Поліцейські реагують на такі повідомлення негайно.

Також нагадуємо, що завтра, 30 жовтня – День тиші, проводити агітацію за кандидатів заборонено.

Відділ комунікації поліції Львівської області

поліція новини безпека