Головна Право Від початку року поліцейські Львівщини повернули додому більше 140 дітей, які перебували...

Від початку року поліцейські Львівщини повернули додому більше 140 дітей, які перебували в розшуку

25 травня – Міжнародний день безвісти зниклих дітей.

Впродовж 2020 року в територіальні підрозділи  Головного управління Національної поліції  у Львівській області надійшло 144 звернення про зникнення дітей, 72 з них –  малолітні.

Поліцейські оперативно реагували на звернення та вживали всіх можливих заходів, аби розшукати зниклих.  Відтак,  139 дітей було знайдено протягом доби  після повідомлення про зникнення. Загалом, правоохоронці розшукали усіх неповнолітніх та передали їх батькам чи опікунам.

Слід пам’ятати,  що розшук зниклих  дітей – справа не лише їх батьків або  рідних. Якщо вам відомо про зникнення дитини, в першу чергу треба повідомити на лінію 102. Крім того, слід зв’язатися з друзями дитини чи людьми, з якими вона може контактувати (вчителі, однокласники, знайомі).

Однак, кращий спосіб уникнути біди – це тісний контакт з дитиною.  Не залишайте малолітніх надовго без нагляду,  розмовляйте з дітьми, вникайте в їх проблеми, допомагайте розібратися у перших життєвих труднощах. Адже, головна причина таких випадків  – відсутність порозуміння між батьками та їх нащадками.

Нагадаємо, з  2002 року в усьому світі, з ініціативи Міжнародного центру пошуку зниклих та експлуатованих дітей, 25 травня  відзначають Міжнародний день зниклих безвісти дітей.

Відділ комунікації поліції Львівської області