Головна Право Водійські пристрасті: з молотком на колегу

Водійські пристрасті: з молотком на колегу

Окрім того, що красненці у вівторок, 17 вересня, перекривали дорогу, трапилась ще одна резонансна подія, яку до сьогодні обговорюють мешканці району. Саме у той час, коли біля залізничного переїзду в Красному вирували пристрасті, в Буську на автостанції було теж неспокійно. Близько 11 год. 45 хв., за словами очевидців, відбулись криваві розбірки перевізників. Неадекватна поведінка водія, який кинувся із молотком на своїх колег, шокувала очевидців. Вони навперебій телефонували нам у редакцію, аби розповісти про безчинство серед білого дня у центрі Буська.

Спочатку подзвонила мешканка Красного, опісля пенсіонерка з Буська, і обидві детально описали подію. Отже, за словами жінок, одна маршрутка вже рушила від платформи, на її місце  заїжджала інша. Та несподівано перша здала назад, зачепивши передній бампер другої. Водій останньої, вийшовши з маршрутки, намагався вирішити проблему цивілізованим шляхом, мовляв, відшкодовуєш збитки і розходимось. Та "по-мирному" не вийшло…

На автостанцію примчала інша маршрутка перевізника, до якого висловили претензії. Водій, щойно прибувши, довго не роздумував – з молотком у руках кинувся до колеги, чи то пак конкурента. Удар в голову, кров, крики. Дісталось і чоловіку, який стояв поруч.

Як згодом виявилось, це був власник маршрутки. Правда, йому пощастило більше, а ось водія забрала «швидка». І, що найгірше, за розбірками спостерігали десятки пасажирів, серед яких були діти й жінки. Одна із них ледь не отримала гіпертонічний криз – про що розповіла по телефону. А ще просила розібратись у всьому, бо таке не можна залишати безкарним. Тим паче, що тут фігурує водій, який уже не вперше шокує своїми вчинками мешканців району. То виштовхує пасажирів з автобуса, адже ті, на його думку, не хочуть платити, бо зайшли задніми дверима. То інваліда висаджує у полі за межами населеного пункту, бо та проїхала кілька зайвих зупинок. І цей список "хамських діянь" як для нього, так і для жінки-касира, яка постійно курсує в маршрутках сумнозвісного перевізника, довжелезний.

З року в рік, за словами керівника відділу у справах захисту прав споживачів районної ради Василя Кашуби, скарг катастрофічно більшає, проте перевізник абсолютно не реагує на жодні попередження: наприклад, останнє дали йому депутати Буської районної ради ще наприкінці минулого року. Та навіть загроза позбутись маршруту не зупиняє скандального надавача послуг із перевезень змінити свою позицію у стосунках з пасажирами. Можливо, нарешті вплине остання подія. Адже з неофіційних джерел нам стало відомо, що постраждалий водій таки звернувся у міліцію і очевидці давали свідчення правоохоронцям.

Наразі сумнозвісний водій надалі працює на маршруті. А ми і громадськість чекаємо коментарів від Буської РДА, яка курує питання перевізників, та правоохоронців.

Ірина  Гаєвська

 

Р.S. Коли верстався номер до друку, перевізник, у якого працює постраждалий водій, пообіцяв нам зустрітись. По телефону запевнив, що дарувати таке свавілля не збирається. Проте ані у вівторок, ані вчора зустріч так і не відбулася. І його телефон мовчить. Передумав? Чи, як у нас часто буває, хтось "порадив" мовчати? А може "натиснув"?