Головна Право У Буську суд розглядатиме справу лікаря-хабарника, якого впіймали минулоріч

У Буську суд розглядатиме справу лікаря-хабарника, якого впіймали минулоріч

У четвер, 8 лютого, о 11 годині, в приміщенні Буського районного суду продовжиться розгляд кримінальної справи щодо Бондар В.І., який перебуваючи на посаді голови центральної лікарсько-консультативної комісії Буської ЦРЛ отримав неправомірну вигоду і був затриманий «на гарячому» весною 2017року. Про це «Буському порталу» повідомили громадські активісти.

Обвинувальний акт № 12017140220000329 складено 13 травня 2017 року за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.368 України.

Варто відзначити, що це не єдине затримання:

У 2017 році літом лікаря-травматолога та лікаря-реаніматолога Буської центральної районної лікарні, через недбалість яких померла людина, було розпочато розслідування та скерувано справу на розгляд суду.

«Як засвідчила низка експертиз, лікарі не провели ретельного динамічного спостереження за станом пацієнта та неналежно виконували свої професійні обов’язки, надаючи медичну допомогу, внаслідок чого в жовтні 2015 року у реанімаційному відділенні лікарні помер пацієнт», ― повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

  Ще одна гучна справа сталась у 2012 році, коли було затримано завідувача травматології Буської ЦРЛ. Він вимагав у безрукого інваліда кілька тисяч гривень за оформлення першої групи. Вимагач отримав гроші у салоні свого автомобіля, де його й затримали.

Тоді, лікарю-травматологу призначили штраф та позбавлення права обіймати керівні посади в закладах охорони здоров’я, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків на строк 2 (два) роки.