Головна Право Як правильно діяти у разі надзвичайних ситуацій: на Львівщині відбулось командно-штабне навчання

Як правильно діяти у разі надзвичайних ситуацій: на Львівщині відбулось командно-штабне навчання

Учасниками стали рятувальники нашої області, поліціянти, представники владних структур та сил цивільного захисту.

Сьогодні, 20 грудня, на Львівщині організували командно-штабні навчання. Їхня мета – перевірити готовність сил цивільного захисту та органів управління до ліквідації наслідків будь-якого роду надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути у нашій області.

Учасниками стали представники ДСНС Львівщини, Національної поліції, Львівської ОВА, районних адміністрацій, обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Державної прикордонної служби тощо.

«В Україні зараз воєнний стан. Такі навчання покликані удосконалити вміння наших органів управління та сил цивільного захисту реагувати, а головне – швидко ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій. Ми розуміємо, що ворог непередбачуваний. Тому перш за все, дбаємо про безпеку жителів нашої області, про захист об’єктів нашої інфраструктури, які є ціллю ворога», – наголосив перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

Розпочали навчання з поетапного опрацювання практичних дій у разі руйнування об’єкта критичної інфраструктури внаслідок ракетного удару. Учасникам дали умови, за яких така ситуація могла б відбутися та які наслідки вона ймовірно спричинила б: кількість постраждалих, площа руйнування чи загоряння.

Далі учасники обговорили свої подальші дії у разі припинення руху на дорогах Львівщини. До прикладу, як діяти, коли через значні снігопади в заторі опинилась «швидка» із важко хворим пацієнтом.

Під час навчань також заслухали доповіді начальників служб цивільного захисту та органів місцевої влади, як реагувати в разі припинення роботи теплопостачання в населених пунктах нашої області.