Головна Право За корупційні проступки на Львівщині покарано низку посадовців

За корупційні проступки на Львівщині покарано низку посадовців

Упродовж 10 місяців 2018 року Городоцькою місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді судом 28 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією.

Серед порушників – депутати районних, міських, селищних, сільських рад, посадові особи сільських рад, комунальних підприємств, службовці Городоцької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області.

Вказані адмінправопорушення стосуються несвоєчасного подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ч.1 ст.172-6 КУпАП) та несвоєчасного повідомлення про суттєві зміни у майновому стані (ч.2 ст.172-6 КУпАП).

Так, за результатами розгляду цих протоколів шістнадцять осіб визнано винними та накладено стягнення у вигляді штрафу.

Зазначимо, що за вказаний період, в порядку ч.3 ст.65 Закону України «Про запобігання корупції», у органи влади та місцевого самоврядування скеровано 10 подань з метою усунення порушень вимог антикорупційного законодавства, з яких 9 уже розглянуто і задоволено.

За наслідками розгляду двох подань скасовано три незаконні рішення органу місцевого самоврядування, прийнятого в умовах конфлікту інтересів, одного державного службовця звільнено з посади у зв’язку із притягненням до адміністративної відповідальності, а ще одне подання перебуває на розгляді.

Прес-служба прокуратури Львівської області