Головна Право За крадіжку військового майна на 2 тисячі гривень самбірчани три роки сидітимуть...

За крадіжку військового майна на 2 тисячі гривень самбірчани три роки сидітимуть за гратами

За процесуального керівництва Самбірської місцевої прокуратури 19.09.2017, до суду скеровано обвинувальний акт стосовно трьох уродженців Самбора та одного Азербайджанської Республіки, які обвинувачувалися у вчиненні злочинів, передбачених ч.ч. 2,3 ст. 185 (крадіжка, вчинена повторно, за попередньою змовою групою осіб, крадіжка поєднана з проникненням у інше володіння), ч.2 ст.186 (грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, за попередньою змовою групою осіб) КК України.

Встановлено, що 14.08.2017 не раз судимі за злочини проти власності зловмисники проникли на територію колишньої військової частини у Самборі, звідки таємно викрали майно на загальну суму більше 2 тис грн.

Крім того, 11.01.2018, неподалік місцевого залізничного вокзалу чоловіки, маючи умисел на відкрите викрадення чужого майна, заволоділи мобільним телефоном та банківською карткою потерпілого, попередньо штовхнувши його на землю. В подальшому, одним із зловмисників з вказаної банківської картки таємно знято грошові кошти на загальну суму 3 700 грн.

Так, з урахуванням тяжкості вчиненого злочину, 09.09.2019 вироком Самбірського міськрайонного суду Львівської області обвинувачених визнано винними та засуджено до міри 3 років 3 місяців позбавлення волі, 4 років 1 місяця позбавлення волі, 3 років 1 місяця позбавлення волі та 3 років позбавлення волі.

Пресслужба прокуратури Львівської області