Головна Свято На Львівщині відзначили освітян

На Львівщині відзначили освітян

Сьогодні, 30 вересня, напередодні Дня працівника освіти, у Львівському національному театрі опери та балету імені С. Крушельницької відбулася урочиста академія.

Привітав педагогів перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.

«Щиро вас вітаю із професійним святом. Дякую вам за вашу надважливу працю, адже саме ви сієте зерна доброти, знань, мудрості в серця дітей. Також ті рейтинги, які ми маємо із ЗНО, підтверджують і те, що ви працюєте на 101%. Сьогодні в галузі є виклики і речі, які потрібно підсилювати. Та я впевнений, що спільними зусиллями ми рухатимемось у правильному напрямку — розвитку освіти і науки, вихованні поколінь мудрих, ерудованих українців», — зазначив Василь Лозинський.

Також перший заступник вручив відзнаки Міністерства освіти і науки України, серед яких нагрудний знак «Василь Сухомлинський» та «Відмінник освіти», а також за високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю в системі освіти та з нагоди Дня працівника освіти відзначив почесними грамотами Львівської ОДА переможців професійних конкурсів та працівників освіти Львівщини.

Зазначимо, що День працівників освіти — професійне свято працівників освіти України, яке відзначають щорічно у першу неділю жовтня. Всесвітній день учителів відзначають 5 жовтня.