Головна Політика Богдана Павлівна Горох – і вислухає, і порадить

Богдана Павлівна Горох – і вислухає, і порадить

Цьогоріч з нагоди Дня місцевого самоврядування за сумлінну працю, високий професіоналізм та активну громадянську позицію Львівська обласна рада нагородила грамотою головного спеціаліста загального відділу Буської районної ради Богдану Павлівну ГОРОХ.
    У районну раду Дануся (так лагідно називають її колеги, і не тільки) прийшла працювати у вересні 1998 року. Спочатку була секретарем-друкаркою, згодом цю посаду змінили на секретаря-керівника, а з 2007 року вона є головним  спеціалістом загального відділу Буської районної ради.
    Що ж входить в її обов’язки? Скажу, немало. Це прийом, реєстрація і передача за призначенням вхідної, а також реєстрація і відправлення вихідної кореспонденції, телефонограм депутатам на сесії, засідання депутатських комісій, наради; повідомлення запрошеним керівникам установ на сесії та громадські обговорення; ведення журналу реєстрації пропозицій, заяв і скарг громадян; прийом громадян і документів на депутатські допомоги тощо.
    Ті, хто хочуть потрапити на прийом до голови Буської районної ради чи його заступників, обов’язково спілкуються з Богданою Павлівною. "Боляче вислуховувати людські біди, – ділиться п.Богдана, – та з ними звертаються найчастіше. Коли у людини горе, вона шукає підтримки у тих, хто зможе їй допомогти. Адже здебільшого ідуть з проханням виділити матеріальну допомогу".
    До такого насиченого життя Богдана Павлівна вже звикла, отож професійно виконує свою щоденну роботу. Завжди привітна, вона прихильно налаштовує до себе людей. З роками змінилось й технічне забезпечення робочого місця. "Колись на друкарській машинці, – пригадує п.Богдана, – доводилось багато працювати. А як десь помилишся, то й передруковувала. Зараз з комп’ютером і легше, і зручніше, і швидше". Дануся встигає всюди, – і на роботі, і вдома. Зауважу, що клопотів додалось, бо підростає маленький онучок Максимко. Та це приємні клопоти.
    "У попередні роки, – наголошує голова районної ради Володимир Замроз, – до Дня місцевого самоврядування здебільшого нагороджували сільських голів чи депутатів. Цьогоріч, порадившись із заступниками та керівником апарату, вирішили подати кандидатуру Богдани Горох. По-перше, вона одна з тих, хто працює тут від початку роботи районної ради, по-друге, працівник, який завжди на  робочому місці. Зазвичай, громадяни у приймальню ідуть не з подякою, а зі скаргою чи з проханням, а Дануся, вислухавши їх, розрадить словом привітним, і людині вже легше".
    Лариса  ГАРАСИМІВ