Головна Політика Депутати Львівської обласної ради напрацювали звернення щодо повернення звання Героя України Бандері...

Депутати Львівської обласної ради напрацювали звернення щодо повернення звання Героя України Бандері і Шухевичу

Львівська обласна рада пропонує відновити звання Героя України Степанові Бандері та Романові Шухевичу.

Відповідні проєкти звернень до Президента України і Верховної Ради України допрацювали на засіданні постійної комісії з питань культури, інформаційної політики та промоції обласної ради 21 червня. Відтак члени комісії пропонуватимуть прийняти відповідні звернення на найближчій сесії Львівської обласної ради.

Крім того депутати підтримали проект звернення Львівської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України щодо відзначення на державному рівні Дня Героїв щорічно 23 травня. Члени комісії також запропонували вшанувати пам’ять жертв масових розстрілів у тюрмах Західної України.

“Ініціювали проєкт рішення про вшанування жертв масових розстрілів у тюрмах Західної України в червні 1941 року, який пропонуємо відзначати щорічно 23 червня, – повідомив голова комісії Святослав Шеремета. – Усі ці звернення надзвичайно важливі сьогодні, коли агресор веде проти нас війну і тимчасово захопив частину українських території, які героїчно звільняють наші захисники. Ми мусимо відійти від тоталітарної пропаганди, мусимо вчити справжню нашу історію і виховувати на ній наступні покоління українців”.