Головна Листи Президент відзначив 47 ОМБр «Магура», яка нищить ворога дронами зі Львівщини

Президент відзначив 47 ОМБр «Магура», яка нищить ворога дронами зі Львівщини

Дрони передали в межах проєкту «Вій».

У своєму щоденному вечірньому зведенні 18 червня Президент України Володимир Зеленський відзначив роботу 47 ОМБр «Магура». Військовослужбовці цієї бригади активно знищують противника на полі бою за допомогою дронів. До слова, значну частину безпілотників бригада отримала від Благодійного Фонду Козицького в межах проєкту «Вій».

Фонд уже передав на передову понад 350 бойових дронів. До кінця літа загалом доправлять нашим оборонцям на різних напрямках 1000 дронів. Інвестують у цей проєкт 1 мільйон доларів. Детальніше: https://loda.gov.ua/news/64775

Дрони можуть нести як бронебійний, так і осколково-фугасний снаряди, тобто їх можна використовувати як проти живої сили противника, так і проти броньованої техніки. Літають зі швидкістю 120 кілометрів на годину, тому їх дуже важко збити.

«Дрони передають на спеціальні підрозділи, адже ця техніка є досить специфічною, тому необхідно не лише пройти навчання, але й відчути, як вона працює в реальних умовах. Така техніка є очима бійців на передовій, бо вони можуть відстежувати переміщення особового складу ворога, а також ефективно вражати живу силу точними ударами. Ті частини, які вже отримали дрони, зможуть отримувати нові, якщо нададуть відеопідтвердження, що успішно використали попередні», – зазначив раніше начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Нагадаємо, благодійний фонд Козицького батько Максима Козицького – Зіновій Козицький заснував у березні 2022 року, щоб допомагати нашій армії боронити країну. За цей час фонд ініціював багато проєктів для допомоги військовим і вимушеним переселенцям. За підтримки фонду відомі митці України говорять правду про російсько-українську війну на світовій арені. Лише у забезпечення ЗСУ минулого року фонд інвестував три мільйони доларів.

В межах проєкту «Вій» фінансують виготовлення дронів, а також навчання операторів та передають пристрої за запитом військових формувань, які виконують місію на найскладніших напрямках.

Про те, як працюють дрони у 47 ОМБр «Магура» дивіться за посиланням – https://www.instagram.com/reel/CttqaerOBm7/