Головна Політика Депутат Буської районної ради оголосив про вихід з “Батьківщини”

Депутат Буської районної ради оголосив про вихід з “Батьківщини”

Депутат Буської райради вийшов з фракції партії ВО «Батьківщина»

На черговому засіданні сесії районної ради, яка відбулася сьогодні, депутат Михайло Гаєвський оголосив про свій вихід з депутатської фракції політичної партії ВО «Батьківщина».

Своє рішення депутат з трибуни прокоментував так:

  • Це моя позиція, яку я заявив. Від сьогодні десь не будучи партійною людиною, я не несу відповідальність за дії партії, які робляться у ВО «Батьківщина». Відтак, не маю морального права бути головою фракції, тому склав повноваження. На засіданні було обрано головою фракції депутатку Тетяну Лакатош, – Михайло Гаєвський.

Нагадаємо, 24 липня відбулась партійна конференція ВО «Батьківщина», на якій Михайло Гаєвський оголосив, що написав заяву про вихід з партії. Згодом свою заяву про вихід з цієї партії на сторінці Facebook оприлюднив депутат Львівської обласної ради Степан Рак.

Подейкують, що обидвоє вирішили допомогти чинному голові Львівської обласної ради Олександру Ганущину у політичній кампанії, який має намір на місцевих виборах по нашому округу знову спробувати свої сили поборотись за головне крісло під прапором політичної сили «Європейська Солідарність».