Головна Політика Державних службовців Львівщини запрошують ознайомитись з французьким досвідом державного правління

Державних службовців Львівщини запрошують ознайомитись з французьким досвідом державного правління

Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва спільно з Проектом “Навчальні програми професійного зростання” Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) розробив пілотний для Львівської та Івано-Франківської областей проект під назвою: «Зміцнення державного управління через підвищення прозорості, зниження бюрократії та боротьбу з корупцією шляхом запровадження сучасних інструментів ІКТ».

Проект орієнтований на державних службовців та передбачає навчальну поїздку на тиждень (орієнтовні дати – 7-14 липня 2018 року) у ключові органи та інституції Франції задля перейняття кращого французького досвіду державного управління та прозорого адміністрування.

Дейдлайн подання заявок на участь та супровідних документів – 6 червня 2018 року.

Вимоги до кандидатів:

· бути громадянином України;
· проживати в Україні на момент подання документів, відбору учасників та проведення програми;
· мати біометричний паспорт або діючу шенгенську візу у закордонному паспорті України.
· кандидати мають продемонструвати професійну підготовку та кваліфікацію, відповідну компетенцію та вагомий професійний вклад у покращення ефективності роботи державної служби, запровадження сучасних ІКТ-рішень.

Детальну інформацію про суть та цілі програми, контактних осіб та безпосередньо аплікаційну заявку можна знайти за посиланням