Головна Свято Учні та педагоги Ожидівської школи провели відвідали ветеранів Другої світової війни

Учні та педагоги Ожидівської школи провели відвідали ветеранів Другої світової війни

У пам’ятні дні 8-9 травня віддаємо данину шани і поваги солдатам, що боронили не тільки рідну землю, а й цілий світ.

Щоб згадати про трагічні роки Другої світової війни, учні та учителі Ожидівської школи 8 травня зібралися на відео-конференцію, яку підготували школярі 8-10 класів. Також у цей день діти мали змогу переглянути тематичну літературну виставку, яку підготувала бібліотекар Лисак О. Я.

А напередодні учнівський комітет школи організував прибирання могил, пам’ятних місць, які знаходяться на території села.

9 травня учні 8 класу разом з педагогом-організатором Дрозд Г. Р. та сільським головою Шах О. Ю. відвідали ветеранів Другої світової війни Арабського Я. О. та Борща М. М., подарували квіти і солодкі подарунки. Ветерани розповіли дітям історію свого нелегкого військового та повоєнного шляху.

Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні. Ми за мир! За мир в Україні ! За мир на планеті Земля!

( інф. заступника директора з ВР Рудої Н. Т.)

Учні та педагоги Ожидівської школи провели ряд заходів до Дня пам’яті і примирення, відвідали ветеранів Другої світової війни, подарували їм квіти та солодощі