Головна Політика Для Буського міського голови не існує регламенту і законів, – міський депутат

Для Буського міського голови не існує регламенту і законів, – міський депутат

15 червня 2016 року на сесії Буської міської ради депутат від ВО "Свобода" Наталія Сервило виступила проти порушення законодавства та регламенту ради міським головою Буська Ростиславом Сліпцем, – інформують у прес-службі Львівської обласної організації ВО "Свобода". За її словами, посадовець не дотримується законів при скликанні сесії та не оприлюднює проектів рішень, як це належить.

   У своєму виступі на сесії Наталія Сервило зазначила, що ні депутати, ні тим більше громада не знають, що відбуватиметься на засіданнях, які питання розглядатимуть.

"Проекти рішень не розміщують на сайті міської ради і навіть не роздають чи не розсилають депутатам. Це суперечить закону "Про доступ до публічної інформації", за яким проекти нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування оприлюднюються не пізніше, як за 20 робочих днів до дати їх розгляду. Також грубо порушено регламенту Буської міської ради", – наголосила депутат.
    Вона також нагадала, що ще в березні скеровувала з цього приводу депутатське звернення голові міської ради, однак досі не отримала відповіді.
    "Надворі ХХІ століття. Не бачу жодної проблеми в тім, щоб викласти на сайт і розіслали на електронні скриньки депутатів проекти рішень. Але небажання це робити свідчить, що влада свідомо приховує від громади й депутатів інформацію щодо питань, які пропонуватиме на розгляд сесії", – наголосила Наталія Сервило.
   Коментар Буського міського голови Ростислава СЛІПЦЯ: 

– Я нічого не порушую: депутатам вчасно розсилають порядок денний, який завжди ще й розміщується на офіційному сайті Буської міської ради. Сайт потрохи наповнюємо, там і оприлюднюємо поіменне голосування депутатів з того чи іншого питання. Звинувачення безпідставні.