Головна Політика Е-квиток, благодійні заходи для підтримки ЗСУ, здобутки Львівщини на чемпіонаті з пауерлфітингу:...

Е-квиток, благодійні заходи для підтримки ЗСУ, здобутки Львівщини на чемпіонаті з пауерлфітингу: важливе з життя області за добу

Один раз сирени сповіщали про повітряну тривогу – сьогодні об 11:01. Була небезпека через зліт МіГ-31К. Загроза не справдилась.

Інші важливі події на Львівщині за добу, що минула, з ранкового зведення начальника Львівської ОВА Максима Козицького:

Уночі та вранці проїзд дорогами Львівщини забезпечували 145 одиниць снігоприбиральної техніки. Також використали майже 2 тис. тонн піщано-соляної суміші. Ускладнень в русі станом на зараз немає. Місцями – намерзання та ожеледиця.

«Напередодні відбулась важлива подія в житті Львівщини та України. Наша область першою у державі запровадила електронний квиток у всіх приміських та міжміських автобусних маршрутах. Жодних бюджетних коштів на запровадження е-квитка у Львівській області не витратили. Проєкт реалізували повністю коштом інвестора, а це приблизно 40 млн грн. Докладно про те, як оплачувати за проїзд безготівково, які переваги та можливості дає запровадження цієї системи – у матеріалі: https://loda.gov.ua/news/85701», – повідомив Максим Козицький.

На фасаді Матівської школи у Червоноградському районі встановили меморіальну дошку загиблому Герою Андрію Родю. Наш земляк, командир танкового взводу, сержант, житель села Бодячів загинув 2 серпня 2023 року у важкому бою у Харківській області.

Матір загиблого Героя зі Сокаля Віктора Сибаля передала волонтерам 100 тис. грн на придбання автомобіля для потреб військових. Транспортний засіб уже допомагає нашим захисникам і захисницям на фронті. Син Марії Степанівни загинув у грудні 2022 року під час бойового зіткнення з ворогом поблизу населеного пункту Опитне Донецької області.

На Львівщину через воєнні дії евакуювали ще 13 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування із Запорізької області: https://loda.gov.ua/news/85737

Львівський обласний центр служби крові має потребу в донорській крові з резус-фактором «мінус»: https://loda.gov.ua/news/85686

У селах Лішня і Ступниця Дрогобицької громади та їхній 5-кілометровій зоні наклали карантинні обмеження на два місяці через сказ у двох лисиць, які проникли на подвірʼя місцевих господарів.

Профільна комісія Львівської облради схвалила передачу майнових комплексів 18 закладів професійної освіти з державної у спільну власність громад області: https://loda.gov.ua/news/85716

Департамент агропромислового розвитку Львівської ОВА створив каталог місцевих дорадників для консультування аграріїв – особливо фермерів, індивідуальних товаровиробників та власників присадибних ділянок. Доступні консультації з питань економіки, технологій, управління, маркетингу, обліку, податків, права, екології, впровадження у виробництво сучасних технологій, новітніх досягнень науки і техніки. Деталі: https://loda.gov.ua/news/85679

У Давидові завершують реконструкцію каналізаційних очисних споруд. Таким чином вдасться покращити умови проживання для понад 5 тисяч жителів Давидівської громади: https://loda.gov.ua/news/85685

Заклад дошкільної освіти №1 міста Пустомити отримає 740 тис. грн грантової підтримки на закупівлю обладнання та меблів в межах співпраці Пустомитівської громади та Міжнародної організації з міграції у проєкті «Відкриття додаткових груп закладу дошкільної освіти №1 м. Пустомити».

Фонд міжнародної солідарності Республіки Польща у партнерстві з польським банком розвитку та за фінансування Європейського Союзу передав дефібрилятор Samaritan PAD 350P, комплекти акумуляторів, набір електродів і педіатричний модуль Судововишнянській міській лікарні.

У Синьковицькій гімназії під час благодійного аукціону «Памʼятаємо. З Україною в серці» зібрали 75 тис. грн на підтримку Збройних сил України.

Ще 59 тис. грн для наших оборонців акумулювали на благодійному ярмарку учні Старосільського ліцею.

Бродівська міська рада передала спальники, генератори потужністю 4,5 кВт та колеса воїнам механізованої роти 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила.

Мер бельгійського міста Мальмеді під час візиту до Жовкви передав генератор потужністю 72 кВт, вартість якого понад 16 тис. євро. Його встановили на одній із котелень у Жовкві.

87 домогосподарств, де знайшли прихисток внутрішньо переміщені особи у Самбірському районі, отримали ваучери у магазини однієї з торговельних мереж супермаркетів. Підтримку надала команда «Чайлдфанд Німеччина в Україні» у партнерстві з Terre des hommes Deutschland, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Меморіально-пошуковий центр «Доля» розпочав процес перепоховання радянських воїнів з братської могили на території Славського ЗЗСО І-ІІІ ст. Перепоховають їх в урочищі Плоснина. Ці роботи виконують відповідно до рішення Славської селищної ради.

Троє спортсменів з Борислава стали чемпіонами України з класичного пауерліфтингу. Назар Смольянінов та Вероніка Мінів, є вихованцями Бориславського відділення комплексної дитячо-юнацької спортивної школи імені Юрія Кутенка, а також Роман Дудяк з Бориславської дитячо-юнацької спортивної школи.