Головна Політика Фракція Української Галицької партії у Львівській обласній раді прозвітувала про свою роботу

Фракція Української Галицької партії у Львівській обласній раді прозвітувала про свою роботу

Сьогодні, 7 грудня, депутати фракції політичної партії «Українська Галицька Партія» у Львівській обласній раді прозвітували про свою депутатську діяльність перед виборцями у 2022 році.

Як розповів голова фракції Тарас Чолій, депутатську роботу можна розділити на до 24 лютого та після. «Повномасштабне вторгнення рф в Україну  кардинально змінила плани та  роботу органу місцевого самоврядування.   Рік був дуже складний для нашої держави й для Львівщини зокрема. Наші депутати  впродовж цих місяців намагалися брати участь у сесійних засіданнях та роботі комісій, багато хто активно займався волонтерством, гуманітарною допомогою, двоє з наших депутатів перебували на фронті, однак ми прагнули сумлінно виконувати свої депутатські обов’язки», – зауважив Тарас Чолій.

«Ми, як депутати, мали намір реконструювати лікарні, школи, садочки, реалізовувати проєкти в громадах, але довелося переформатовувати роботу під вимоги війни: хто пішов воювати на фронт, хто – волонтерити, хто – допомагати сім’ям загиблих, зниклих безвісти, соціально незахищених родин  Як член комісії з питань охорони здоров’я та материнства брала активну участь у роботі комісії, ініціювала три звернення до виконавчої та законодавчої влади та понад 20  депутатських запитів з актуальних питань», – зазначила Марія Кульчицька-Волчко.

Як розповів депутат Віталій Андрейко,  на своєму виборчому окрузі  з перших днів війни він намагався налагодити співпрацю та допомогу військовим частинам, які дислокуються в одному з районів області. Також займався розміщенням внутрішньо переміщених осіб, організацією місць для їх тимчасового перебування та проведенням ремонтів у приміщеннях для поселення сімей з зони бойових дій.

За словами депутата Юрія Фольварочного, його основою роботою було саме волонтерство  та перевезення гуманітарного вантажу з-за кордону. Опісля він поїхав у зону бойових дій, де був водієм евакуаційної бригади впродовж двох ротацій. За цей період вдалося успішно евакуювати 50 військових. Також був залучений до розробки сайту одного з благодійних фондів зі збору коштів для ЗСУ.

Іван Щурко як голова комісії історико-культурної спадщини та туризму працював над профільною програмою, залученням грантових коштів, інфраструктурними проєктами,  однак  в умовах воєнного стану фінансування заходів програм не відбувалося. Ініціював запити та звернення щодо збереження історико-культурної спадщини до центральних та місцевих органів влади. Запропонував також внесення у конкурс проєктів місцевих ініціатив пріоритету –  історико-культурна спадщина та туризм.

«Зараз маємо сконцентрувати усі зусилля, щоб допомагати нашій державі, людям, Збройним Силам,  щоб здобути перемогу над ворогом», – резюмував Тарас Чолій.