Головна Політика Єпископ Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ закликав вірян святкувати Великдень вдома

Єпископ Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ закликав вірян святкувати Великдень вдома

Правлячий архиєрей Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ Михаїл (Колтун) закликав парафіян строго дотримуватися карантину і святкувати Великдень в режимі онлайн. Для переконливості Владика записав відеозвернення у головному соборі єпархії, одягнутий у засоби захисту – маску, рукавички, окуляри та костюм.

На його думку, такі умови святкування найбільшого християнського свята є нагодою по-іншому відчути боже благословення та живе спілкування з Богом.

«Пасха не послаблює нашої дисципліни до усіх вимог, які ставлять до нас як влада, органи охорони здоров’я, так і церковні органи управління. Це є велика відповідальність. Перед Паскою ті обмеження, які діяли впродовж цілого посту, не відміняються. Спілкування, зустрічі нас усіх неможливі. Тому шо це є небезпека, ми своєю присутністю несемо загрозу іншим. Це є відповідальність за життя», – наголосив єпископ.

Владика Михаїл, згадуючи настанови Блаженнішого Святослава, ще раз закликає молитися разом з церквою в режимі онлайн-слухання: «В часі Страсного тижня всі моління в церкві, які здійснюються, сприймаємо в режимі онлайн. Сприймаємо боже благословення в духовному вимірі, якщо хтось не має телебачення чи інтернету. Ми ж Бога теж не бачимо, але з ним спілкуємося. Ми переходимо в новітній спосіб живого спілкування з Богом, який нам дозволяє творити з Богом живі, невидимі відносини». Слухати тут

За матеріалами zaxid.net