Головна Політика До військових в Дніпропетровську Ірина Сех поїхала з вишиванками та іншою допомогою

До військових в Дніпропетровську Ірина Сех поїхала з вишиванками та іншою допомогою

4057

Голова ЛОДА Ірина Сех та її заступник Володимир Харчук відвідали українських військових у Дніпропетровську та в Запорізькій області. Вони привезли бійцям понад 5 тонн продуктів і засобів гігієни, 20 тонн мінеральної води, деяке технічне обладнання та державні прапори і вишивані рушники.

У Дніпропетровську вони зустрілися із льотчиками, зокрема вертолітниками 16 окремої бригади армійської авіації, яка дислокується в Бродах. На зібрання прийшли й місцеві мешканці, які, за словами військових, їх дуже підтримують.

Ірина Сех передала вітання воякам із Львівщини. "Ми дуже переймаємося вашою долею. У кожному домі моляться, щоби ви повернулися живими й здоровими. І водночас ми дуже пишаємося вами – мужніми воїнами, які, ризикуючи життям, захищають нас від агресора. При нагоді хочу подякувати дніпропетровцям за те, що ставляться до наших хлопців, як до своїх синів, підтримують, допомагають. Це свідчення того, що українці – єдині, що всі ми прагнемо якнайшвидшої перемоги над ворогом та гідного життя на своїй землі", – зазначила Ірина Сех.

На прохання вояків, окрім продуктів та інших необхідних речей, представники Львівщини привезли державні прапори та вишивані рушники. Отець-капелан Богдан Вихор роздав вервечки та образки.

Далі вирушили в Запорізьку область, в розташування 30 механізованої бригади, що з Новограда-Волинського. Окрім продуктів, привезли воякам 20-тонну фуру мінеральної води, якій тут дуже зраділи, бо питна вода в цій місцевості дуже поганої якості.

Львівська ОДА висловлює вдячність підприємствам та організаціям, які долучилися до збору гуманітарного вантажу для військових – учасників АТО.