Головна Політика Керівники торговельних мереж забезпечують безперебійне постачання продуктів та товарів для мешканців Львівщини

Керівники торговельних мереж забезпечують безперебійне постачання продуктів та товарів для мешканців Львівщини

Перший заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації Андрій Годик провів онлайн-нараду з керівниками торговельних мереж, у межах якої розглянули питання із наявністю соціально значущих товарів у зв’язку з запровадженням воєнного стану в Україні.

У нараді взяли участь представниками найбільших торговельних мереж, які складають 86% товарообігу роздрібної торгівлі області – ТзОВ «Альянс Маркет» (супермаркети «Арсен»), ТзОВ «Фозі Фуд» (супермаркети «Сільпо»), ТзОВ ТВК «Львівхолод» (Рукавичка), ТзОВ «Рітейл Україна» (супермаркети «Свій маркет»), ПП «Мережа – сервіс Львів» (міні-маркети «Близенько»), «Ашан», ТЦ «МЕТРО», ТОВ “АТБ-маркет”.

Як зазначив перший заступник начальника військової адміністрації, за інформацією Головного управління статистики Львівської області, у період 23.02-25.02.2022 коливання цін є незначним. Борщовий набір подорожчав всього на 2,13%, ціни на хлібобулочні і крупи (0,31%) та м’ясо-молочні продукти (-0,18%) майже не змінились. Стабільні ціни є на лікарські засоби та засоби медичного призначення (зміни 0,28%).

Також представникам торговельних мереж наголосили на необхідності переорієнтації на постачальників із Західної України та вчасного розрахунку з постачальниками за соціально значущі товари.

Львівська обласна військова адміністрація спільно з представниками торговельних мереж координуватимуть свої дії заради безперебійного забезпечення мешканців області соціально значущими товарами.