Головна Політика Ключове за добу: за рішенням «Укренерго» планові відключення застосовують надалі

Ключове за добу: за рішенням «Укренерго» планові відключення застосовують надалі

За добу, що минула у Львівській області сповіщень про повітряну тривогу не було.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

“Протягом 18 та 19 листопада станом на цю годину загроз повітряно-ракетних ударів у Львівській області не виникало”, – зазначив очільник Львівщини.

Також він поінформував, що за рішенням «Укренерго», сьогодні, 19 листопада, у всіх регіонах України з 00:00 до 02:00 та з 8:00 до 24:00 будуть застосовувати планові відключення.

“Як пояснили у Львівобленерго, якщо на лінії електропередачі є об’єкти критичної інфраструктури, медичні заклади, то відключень там не буде. Причина зрозуміла – не можна залишити без живлення критично важливі для життя області об‘єкти, відповідно – електроенергія буде і в частини споживачів, які підключені до цієї лінії. Також бачу у коментарях багато запитань щодо вуличного освітлення – Львівобленерго не вмикає/вимикає вуличне освітлення, це питання в компетенції місцевих органів влади (ОТГ). Деякі магазини можуть вмикати зовнішнє освітлення та рекламу, оскільки використовують генератори чи інші альтернативні джерела живлення”, – пояснив Максим Козицький.

Дізнатися, до якої групи у графіку належить ваша адреса можна на сайті Львівобленерго у розділі «Чому немає світла».

“Реальність така, що всім потрібно бути готовими до можливих відключень електроенергії, у тому числі без попередження і довготривалих. Через ракетні удари ситуація в енергосистемі дуже складна. Мусимо скласти і цей тест на стійкість”, – додав Максим Козицький.

Також минулої доби двома евакуаційними потягами у Львів з епіцентрів бойових дій прибули ще 57 людей, а до Перемишля зі Львівщини чотирма потягами вирушили 520 осіб.

“Через пункти пропуску у Львівській області з України за добу виїхали 18 тисяч 914 людей. На в’їзд оформили 16 тисяч 538 осіб, з них українців – 15 тисяч 686”, – зазначив Максим Козицький.

Поліція області опрацювала 1198 звернень щодо підозрілих осіб та об‘єктів.