Головна Економіка Крафтовий ярмарок у Львові об’єднав локальних та релокованих виробників (фото)

Крафтовий ярмарок у Львові об’єднав локальних та релокованих виробників (фото)

Сьогодні, 20 листопада, відбувся ярмарок крафтових продуктів. На подвір’ї Львівського палацу мистецтв зібрались понад  40 фермерів з Львівщини та Івано-Франківщини для того, щоб презентувати продукцію власного виробництва.

На ярмарку представили широкий асортимент крафтової продукції: сир, мед, олія, хліб, хлібобулочні вироби, фруктові чипси, м’ясні вироби, органічна продукція, крупи, снеки, пастила, джеми, варення, сухі борщі та супи і багато іншого.  Також учасниками ярмарку були представники релокованих підприємств, які сьогодні здійснюють діяльність на території Львівщини та Івано-Франківщини.

«В межах нашого проекту, ми маємо на меті підтримати крафтових виробників та допомогти релокованому бізнесу. Віримо, що наші виробники зможуть вистояти у ці нелегкі часи, а ми зможемо підтримати їх. Адже купувати продукцію в українського крафтового виробника – це патріотично. А також  це смачно, корисно та автентично. Ми хочемо аби відвідувачі перезнайомились з фермерами і зав’язали тісну співпрацю», – наголосила керівниця ГС «Карпатський смак» Галина Батюсь.

Принагідно  з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства, відзначили найкращих працівників агропромислового комплексу області подяками голови Львівської ОВА, Львівської облради та вітальними листами від Міністерства аграрної політики та продовольства України.

З вітальними словами до учасників заходу звернулися заступник начальника Львівської ОВА Юрій Бучко.

«Від щирого серця хочу привітати всіх фермерів з професійним святом – Днем працівників сільського господарства. Цьогоріч ваше професійне свято наповнилось трішки іншим змістом. Війна внесла свої корективи. Та попри складні часи ви невтомно працюєте на забезпечення продовольчої безпеки регіону та Перемоги України, долучаючись до допомоги самим захисникам» , –  зазначив Юрій Бучко.

Також до присутніх звернулись голова постійної комісії з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інвестицій Львівської облради Юрій Раделицький та директорка департаменту агропромислового розвитку Тетяна Гетьман.

«Важка праця аграрія. Вам потрібно і підготувати землю і посадити культури і зібрати врожай. Зараз ще й наявна проблема  щодо зберігання та продажу вирощених культур, але ви, аграрії,  тримаєте фронт. Багато хто з вас  волонтерить, допомагає ЗСУ. На сьогодні ми всі розуміємо, що найкраща інвестиція – це інвестиція в ЗСУ. Як тільки ми здобудемо Перемогу, легше буде і на ринку сільського господарства», – підкреслив Юрій Раделицький.

«Попри повітряні тривоги, перебої з електропостачанням та погіршення погодних умов фермери мали змогу підготувати власні смаколики та презентували учасникам ярмарку. Рік був доволі важкий, розуміємо, що наступний сезон буде ще важчим, але ми все подолаємо. У перші дні війни аграрії швидко скооперувались. Я б хотіла подякувати за ваш професіоналізм. Я розумію, що продовольча безпека нашого регіону та нашої держави  в надійних руках. Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Щиро бажаємо кожному невичерпної енергії, сил та наполегливості у досягненні поставлених цілей та реалізації планів. Перемоги та встановлення миру на українській землі», – привітала присутніх фермерів Тетяна Гетьман, вручивши кожному учаснику ярмарки подяку департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Ярмарок відбувся в межах проєкту «Підтримка підприємців і життєзабезпечення», що фінансується та впроваджується програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні у співпраці з Львівською та Івано-Франківською міськими радами та обласними військовими адміністраціями. Виконавчий партнер заходу – ГС «Карпатський смак» та ГС «Дороги смаку Прикарпаття».