Головна Свято В Україні відзначають День Гідності та Свободи: звернення очільника Львівщини Максима Козицького

В Україні відзначають День Гідності та Свободи: звернення очільника Львівщини Максима Козицького

Сьогодні, 21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цей День відзначають згідно з Указом Президента України від 13 листопада 2014 року.

З цієї нагоди начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький привітав усіх українців зі святом.

«Не дали злочинному режиму вирішувати майбутнє нашої держави 9 років тому, розіб‘ємо окупанта тепер! Земляки, з Днем Гідності та Свободи! Велика шана усім, хто став на захист демократичних цінностей і європейського вибору українців. Низький уклін тим, хто зараз виборює нашу незалежність. Вічна пам‘ять Героям Небесної Сотні та всім, хто у боротьбі за майбутнє нашої країни втратив найцінніше. Щодня дякуймо Героям, які живуть серед нас», – Максим Козицький.

Нагадаємо, саме у цей день дев’ять років тому на Майдані Незалежності у Києві відбулися перші акції протесту українців у відповідь на рішення тодішньої влади припинити курс України на євроінтеграцію та скасувати процес підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.