Головна Політика Ключове завдання – створити максимально комфортні умови для літніх людей у геріатричних...

Ключове завдання – створити максимально комфортні умови для літніх людей у геріатричних пансіонатах, – Володимир Гірняк

Керівники усіх комунальних геріатричних установ в найкоротший термін повинні надати детальний фінансовий звіт щодо використання коштів. У першу чергу – пенсійних внесків, які сплачують мешканці за своє перебування у пансіонатах. Про це після робочої наради у Підбужському геріатричному центрі повідомив заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк.

«Ми ставимо питання, щоби наші пансіонати у Великих мостах та Львові бодай трохи нагадувати Підбужський пансіонат, де літні люди справді живуть у достойних умовах. На моє глибоке переконання, 70% залежить від керівника. Є багато запитань. Зокрема, чому при однаковихфінансовихумовах у Підбужі ситуація одна, умови для людей прекрасні, натомість, до прикладу, Львівськийгеріатричний пансіонат і на трійку по десятибальнійшкалі не тягне. Звичайно, там новий керівник, який працює лише півтори року, але хочеться бачити прогрес», – наголосив Володимир Гірняк.

Він також зауважив: у Львівському пансіонаті проблемна ситуація є задавненою і суто за рахунок сцецкоштів і благодійників її не вирішити – необхідна допомога обласної та державної казни. Проте необхідно розробити стратегію розвитку закладу та визначитись із пріоритетними цілями. «Кожна установа має свою специфіку і потреби. Але є питання господарського, ефективного підходу до використання ресурсів. Так просто ані обласний бюджет, ані державна казна фінансувати комунальні заклади не може. Сьогоднішній обмін досвідом між керівниками геріатричних закладів дає їм можливість проаналізувати плюси та мінуси своєї роботи, перейняти ефективні ідеї. Ключове завдання – створити максимально комфортні умови для літніх людей», – зазначив Володимир Гірняк.

Ключове завдання – створити максимально комфортні умови для літніх людей у геріатричних пансіонатах, - Володимир Гірняк

За словами заступника голови облради до кінця цього тижня усі керівники комунальних геріатричних пансіонатів повинні надати детальний фінансовий звіт щодо використання коштів спецфонду.