Головна Політика Красненська селищна рада утворила два старостинські округи

Красненська селищна рада утворила два старостинські округи

Депутати Красненської селищної ради на черговій сесії утворили 2 (два) старостинські округи

За словами Красненського селищного голови Романа Фурди, утворення кількості старостинських округів визначалось за багатьма чинниками: кількості населення (щільності населення), в якій розташована територіальна громада; фінансово-матеріальної спроможності громади; переліку обов’язків (повноважень), які староста буде здійснювати в межах старостинського округу тощо.

Відтак, було утворено 2 (два) старостинські округи:

  • Мармузовицький старостинський округ з центром в с.Мармузовичі, що складається із сіл Бортків, Скнилів, Мала Вільшанка, Мармузовичі.
  • Задвір’янський старостинський округ з центром в с.Задвір’я, що складається із сіл Богданівка, Полоничі, Задвір’я, Полтва.

Інші населені пункти, що розташовані поблизу селища Красне, зокрема села Куткір, Сторонибаби, Балучин, Острів, Русилів, Безброди, Острівчик-Пильний, Петричі, Утішків будуть входити в громаду смт.Красне поза старостинським округом. Як пояснив Красненський селищний голова, планується прорахувати і залучити людей з комунального підприємства, які будуть підтримувати в цих селах благоустрій. Також, якщо бюджет громади дозволить і виникне потреба ще у старост, депутати своїм рішенням можуть збільшити кількість старостинських округів.

Окрім цього, схвалено Положення про старосту, в якому визначені правовий статус представників приєднаних громад, їхні повноваження, права та обов’язки, порядок затвердження на посаду та припинення повноважень тощо.

Хто буде призначений старостами, вирішуватимуть на наступному засіданні, що планується 23 грудня.