Головна Політика Красненська селищна територіальна громада має нового очільника та секретаря

Красненська селищна територіальна громада має нового очільника та секретаря

Сьогодні у приміщені народного дому смт.Красне відбулось засідання першої сесії Красненської селищної ради Золочівського району VIII скликання, на якій новобраний голова та депутати прийняли присягу та набули своїх повноважень.

Заступник голови територіальної виборчої комісії Леся Кравчук зазначила, що жодних скарг чи зауважень до виборів 25 жовтня 2020 року не надходило, тож оголосила переможців виборчих перегонів – 26 депутатів та Красненського селищного голову — Романа Фурду.

На сесії були присутні представники районної влади, працівники селищної ради, мешканці громади, народний депутат, духовенство та представники ЗМІ.

На засіданні першої сесії Красненської селищної ради депутати таємним голосуванням обрали нового секретаря  Красненської селищної ради – Дідух Світлану Олегівну. За її кандидатуру проголосували 25 депутатів, один – проти.

Окрім цього депутати утворили п’ять постійних депутатських комісії Красненської селищної ради. Зокрема, 1). постійну комісію з питань депутатської діяльності, етики, законності, взаємодії з правоохоронними і контролюючими органами, засобами масової інформації, органами державної влади та іншими органами місцевого самоврядування; 2). постійну комісію з питань планування, інвестицій, бюджету та фінансів; 3). постійну комісію з питань земельних відносин, стратегічного розвитку, будівництва, архітектури та охорони навколишнього середовища; 4). постійну комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту та зв’язку; 5). постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціального захисту, науки, освіти, культури, туризму, духовного відродження, молодіжної політики та спорту.