Головна Політика Лідія Котеляк призначена т.в.о. начальника Львівської міграційної служби

Лідія Котеляк призначена т.в.о. начальника Львівської міграційної служби

Наказом Голови ДМС України від 1 грудня 2014 року Лідія Котеляк, політик, громадський діяч, активний учасник Майдану, призначена начальником Управління з питань громадянства, реєстрації та роботи з громадянами тимчасово окупованої території України, тимчасово виконуючим обов’язки начальника ГУ ДМС України у Львівській області, повідомили у прес-службі відомства.

1 грудня керівному складу міграційної служби Львівщини офіційно представили нового керівника.

На зустрічі, визначаючи основні пріоритети своєї діяльності на посаді, Лідія Котеляк одним з найважливіших напрямків своєї професійної діяльності визначила роботу з переселенцями із зони АТО та тимчасово окупованих територій АР Крим. Втілення ідеалів Майдану, вона вбачає у побудові міграційної служби на засадах відкритості, прозорості, ефективності, підвищенні професіоналізму працівників,  що дозволить підвищити якість надання послуг населенню.

Лідія Леонідівна зазначила, що прикладе всіх зусиль, щоб міграційна служба Львівщини стала найкращою в Україні.

Лідія Котеляк – депутат Верховної Ради України VІІскликання. Обрана в жовтні 2012 року від ВО «Батьківщини» по одномандатному мажоритарному виборчому округу №123. Була членом Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. У часи своєї каденції внесла на розгляд Верховної ради понад 30 законодавчих ініціатив, проводила активну роботу з послами та дипломатичними службами країн світу.

Лідія Леонідівна розповіла про свою участь у Революцї Гідності. Входила до групи Аресенія Авакова. Працювала комендантом Жовтневого палацу. Брала активну участь у протистояннях на Майдані у найзапекліші моменти. Є однією з двох жінок, які нагороджені орденом «За оборону Майдану».

Під час антитерористичної опереації 5 разів відвозила гуманітарну допомогу на передову. Її середній син – учасник АТО. Створила і очолила Громадську ініціативу «Матері мобілізованих», основне завдання якої – зробити все для того, аби їх діти якнайшвидше повернулися додому переможцями, живими та неушкодженими, вселити в них віру у перемогу і реально допомагати фронту.