Головна Політика Львівщина і Королівство Марокко планують підписати партнерські угоди про міжрегіональну співпрацю

Львівщина і Королівство Марокко планують підписати партнерські угоди про міжрегіональну співпрацю

Про співпрацю в галузях освіти, культури, економіки, туризму, підприємництва  4 жовтня, йшлося під час зустрічі першого заступника голови Львівської обласної ради Андрія Білоуса та першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Марокко в Україні Фауз Ель Ашшабі.

Як повідомила гостя, це її перше внутрішнє переміщення в межах України після призначення на посаду Посла. «І мій вибір прийшовся саме на Львів», – сказала Фауз Ель Ашшабі.

Вітаючи на Львівщині Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Марокко, Андрій Білоус зауважив, що на Львівщині налагоджена тісна співпраця між облдержадміністрацією і обласною радою. «Особливо це стосується міжнародних зв’язків, розвитку економіки регіону. Ми зробимо все можливе, щоб заплановане нами сьогодні – було реалізовано», – підкреслив він.

Керівники області, обговорюючи питання двостороннього співробітництва, ознайомили Фауз Ель Ашшабі з торгово-економічним, інвестиційним та туристичним потенціалом області. У результаті – для започаткування співпраці у вищеназваних галузях домовилися про ознайомчі зустрічі на рівні торгово-промислових палат.

Крім того, висловили пропозицію організації днів марокканської культури на Львівщині, прес-турів для журналістів, запровадження прямого авіасполучення між нашою областю і Марокко.

Окремо зупинилася на співпраці в галузі вищої освіти. «У Львові створені найкращі умови для навчання марокканських студентів, тому ми зацікавлені у збільшенні їх кількості саме у вашому регіоні», – акцентувала Фауз Ель Ашшабі.

Львівщина і Королівство Марокко планують підписати партнерські угоди про міжрегіональну співпрацю

Підсумовуючи, пані Посол наголосила, що її головна місія – розвивати взаємини між країнами, а також між окремими регіонами. «Україна – дуже важлива для Марокко», – сказала вона.

Відтак сторони домовилися в недалекій перспективі підписати партнерські угоди між регіонами двох країн.