Головна Освіта На Бущині освітян вітали з професійним святом

На Бущині освітян вітали з професійним святом

Слова видатного педагога Василя Сухомлинського стали лейтмотивом святкової наради керівників навчальних закладів району, яка відбулася 4 жовтня 2018 року, напередодні професійного свята Дня працівника освіти на базі НВК «Буська ЗОШ І ст.-гімназія-інтернат імені Є.Петрушевича при ЛНУ імені І.Франка».

Участь у нараді взяли голова Буської РДА Петро Мороз, голова Буської районної ради Богдан Глова, заступник голови РДА Тетяна Сай, голова Буської районної ради профспілки працівників освіти і науки України Галина Сень,начальник відділу освіти РДА Галина Олійник.

Петро Мороз привітав надбужанських освітян з професійним святом, побажав творчого натхнення, подякував вчителям за їхню щоденну працю у якій є радість за своїх учнів, переживання за їх перемоги і невдачі. За сумлінну працю, зразкове виконання посадових обов’язків, гідний вклад у розвиток Нової української школи та з нагоди Дня працівників освіти очільник району нагородив Грамотами Буської райдержадміністрації нагородив:
– Білостоцького Назара Ярославовича – начальника групи централізованого господарського обслуговування відділу освіти;
– Джаса Василя Васильовича – учителя музичного мистецтва, трудового навчання, інформатики НВК «Полтвівська ЗОШ І-ІІступенів-ДНЗ»;
– Задолинну Марію Євгенівну – вчителя початкових класів Ожидівської ЗОШ І-ІІІ ступеня;
– Кузьму Галину Ярославівну – вчителя початкових класів НВК «Буська ЗОШ І ступеня-гімназія-інтернат ім..Є.Петрушевича при ЛНУ ім..І.Франка»;
– Пасічника Богдана Володимировича – директора Буської ДЮСШ;
– Пацалон Галину Миронівну – вчителя початкових класів НВК «Чанизька ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»;
– Ричель Марію Іванівну – головного бухгалтера відділу освіти;
– Цюгу Оксану Миколаївну – в.о. директора Буського БДЮТ;
– Чеховську Галину Павлівну – вчителя початкових класів НВК «Буська ЗОШ І ступеня-гімназія-інтернат ім..Є.Петрушевича при ЛНУ ім..І.Франка».

За сумлінну працю, зразкове виконання посадових обов’язків, гідний вклад у розвиток Нової української школи та з нагоди Дня працівників освіти оголосив Подяку районної державної адміністрації

– Березяку Богданові Васильовичу – механіку групи централізованого господарського обслуговування відділу освіти;
– Гачкевичу Іванові Степановичу – водію шкільного автобуса відділу освіти;
– Дзюбі Оксані Миколаївні – вчителю географії, історії Петричівської філії ОЗНЗ «Красненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1»;
– Семеніву Володимиру Андрійовичу – водію відділу освіти;
– Стецько Надії Омелянівні – керівнику і диригенту народної хорової капели «Освітяни»;
– Максим Ганні Семенівні – завідувачу районного інформаційно-методичного центру відділу освіти;
– Тронь Наталії Мечиславівні – в.о. директора інклюзивно-ресурсного центру;
– Теодоровському Павлу Йосиповичу – директору НВК «Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів».

Слова щирої вдячності педагогам за нелегку щоденну працю лунали з уст вихованців та вокального ансамблю педагогів Буського БДЮТ (кер. Цюга О.М., Марія Камінська, Леся Поливода, Зеліско О.Г.).

На нараді педагоги обговорили питання готовності шкіл до опалювального сезону (Білостоцький Н.Я.), стан охоплення загальною середньою освітою дітей шкільного віку ( провідний спеціаліст відділу освіти Ільницька О.І.), організацію навчання дітей 5-річного віку та забезпечення підручниками учнів ЗЗСО району (методист Гулка З.В.).
Завідувач РІМЦ Максим Г.С. ознайомила присутніх з умовами проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019».

Директори шкіл вели діалог про атестацію педагогічних працівників у 2018-2019 н.р. (методист Нетреба Г.В.) та проведення профорієнтаційних екскурсій (методист Ціхоцький Л.Л.).

На завершення наради з вітальним словом до присутніх звернулася начальник відділу освіти РДА Галина Олійник, висловила подяку за жертовну вчительську працю і побажала нових звершень, творчих ідей і їхньої реалізації.

Голова РДА привітав надбужанських освітян з професійним святомГолова РДА привітав надбужанських освітян з професійним святомГолова РДА привітав надбужанських освітян з професійним святомГолова РДА привітав надбужанських освітян з професійним святом

Голова РДА привітав надбужанських освітян з професійним святом

Голова РДА привітав надбужанських освітян з професійним святом

Голова РДА привітав надбужанських освітян з професійним святомГолова РДА привітав надбужанських освітян з професійним святомГолова РДА привітав надбужанських освітян з професійним святомГолова РДА привітав надбужанських освітян з професійним святомГолова РДА привітав надбужанських освітян з професійним святом