Головна Політика Львівщина передала на Харківщину та Донеччину ще 200 бронежилетів для військових

Львівщина передала на Харківщину та Донеччину ще 200 бронежилетів для військових

 

Сьогодні ще 200 бронежилетів класу 4+ від начальника Львівської обласної військової адміністрації, Львівського оборонного кластеру та за підтримки Міжнародного штабу допомоги українцям відправили на Харківщину та Донеччину для військових. Вантаж доформують іншими видами амуніції, тактикою, засобами гігієни, білизною для військових та продуктовими наборами.

«Впродовж минулого тижня я особисто об’їздив всі східні області України. Відповідно, отримав запити з перших вуст, сам переконався, що є найбільш розхідними матеріалами, чого найбільше потрібно. Разом із начальником Львівської обласної військової адміністрації Максимом Козицьким, з оборонним кластером, ми робимо все, що можемо, щоб підтримати та максимально забезпечити наших захисників. Я за те, щоб нічого не залежувалося на складах, тому ми постійно на контакті з нашими військовими з Львівщини та місцевими військовими адміністраціями», – каже заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод.

За минулий тиждень він спільно з координаторкою Міжнародного штабу допомоги українцям Анною Крисюк відвіз великий гуманітарний вантаж – гуманітарну допомогу, амуніцію, тепловізори, дальноміри, харчі та дві «швидкі»й – на Харківщину, Донеччину, Луганщину, Дніпропетровщину та Київщину.

«Міжнародний штаб допомоги українцям скоординував зусилля всіх сторін, а також наших закордонних партнерів з 44 країн. Ми також постійно особисто контактуємо з усіма підрозділами з Львівщини, які на передовій. Нам важливо тримати руку на пульсі, важливо, щоб нам довіряли як військові, так і волонтери, благодійники, партнери. Ми вдячні всім нашим донорам, але найперше – нашим захисникам», – наголошує координаторка Міжнародного штабу допомоги українцям Анна Крисюк.